Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

daikin-logo

VRV SİSTEMLERİ

 

 

Daikin Vrf Klima Sistemleri

              Benzersiz Teknolojisi ile Daikin'ın "akıllı merkezi klima sistemi" şeklinde adlandırdığıVRF IIIKlima sistemleri, yeni veya eski, küçük binalardan büyük binalara tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakta-dır. Daikin'ın Süper Kablolama Sistemi saye-sinde, tüm sistemi iç dış ünite arasındaki kablolar yardımı ile kontrol etmek mümkündür. 

Isıtma -15°C'ye varan dış sıcaklıklarda sürekli çalışır:
Daikin'ın düşük ortam sıcaklıklarında performansı yükselten teknolojisi sayesinde, dış üniteler -15°C'ye varan- dış sıcaklıklarda ısıtmayı gerçekleştire-rek soğuk bölgelerde klimatizasyonu sağlamaktadır.

 Tüm binanın klima sisteminin kontrolü:
Büyüklüğü ne olursa olsun (plaza, otel, hastane, fabrika) tüm binanin klima sistemi Daikin VRF III ile tek bir merkezden kontrol edilebilir. Üstelik HRV gibi diger çesitli klimatizasyon ekipmanlari ile uyumu çok kolaydir. 2 km'ye kadar kablolama yapilabilmekte ve yeni eklemelere müsaade etmektedir.

Tam Esneklik:

 VRF II sistem her odanın klimasının bağımsız bir kontrolü olması sayesinde, farklı kat hatta odala-rın değişik müşterilere kiralanabilmesini mümkün kılar. Daikin VRF Teknolojisi verimli ve otomatik olarak farklı büyüklüklerdeki mekanlara ait iç üni-telerin bağımsız kontorünü yapabildiği için,konforlu çalışma ve yaşam sunar.
daikin-vrf-klima-sistemleri

Daikin VRF Klima Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

 Copyright © 2010 Aya Grup A.ş